Aktualności

Do prestiżowych wyróżnień biznesowych przyznanych naszej firmie dołączył certyfikat „Złotego Płatnika 2014”. Tytułem tym nagradzane są firmy zachowujące najwyższe standardy płatnicze.

Certyfikat „Złotego Płatnika 2014” to kolejna, po Diamentowej Statuetce w plebiscycie „Przedsiębiorstwo Fair Play”, nagroda potwierdzająca naszą rzetelność i uczciwość w biznesie. Wartości te, tożsame z kultywowanymi z całej Grupie ATLAS, są wyznacznikiem naszych działań podobnie jak najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów. Nagroda jest tym samym jasnym komunikatem dla obecnych i przyszłych odbiorców i użytkowników naszych wyrobów, wzmacnia siłę naszych marek (IZOHAN, IZOLMAT, NEXLER), podkreśla fakt, iż szacunek i zaufanie klienta oraz profesjonalne relacje finansowe z kontrahentami to dla nas priorytet.

Za przyznanie certyfikatów „Złoty Płatnik 2014” jest odpowiedzialny Euler Hermes, który od 11 lat prowadzi Program Analiz Należności, platformę do wymiany informacji na temat terminowości regulowania zobowiązań płatniczych. System przyznawania nagrody bazuje na wskaźniku Moralności Płatniczej (PMI – Payment Morality Index). Dzięki niemu oceniana jest rzetelność oraz terminowość płatnicza. Wyróżnienie stanowi gwarant dla potencjalnych kontrahentów laureatów, świadcząc o bezpieczeństwie i rzetelności na polu finansowych rozliczeń.

Data publikacji: 18 sierpnia 2015