Spółka Izohan

Izohan to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, której początki sięgają 1989 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek nowoczesne technologie i rozwiązania, stała się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej.

 

izolmat.jpg zbiorniki.jpg

Grupa Atlas

Od 2006 Izohan działa w strukturach Grupy Atlas. W roku 2013 nastąpiło przejęcie Jednostki Biznesowej Materiałów Hydroizolacyjnych NEXLER, a w roku 2014 połączenie z PPMB IZOLMAT Sp. z o.o. Obecnie firma zrzesza cztery marki: IZOHAN, IZOLMAT, NEXLER i IZOLMIX. Integracja marek pozwoliła na rozbudowanie unikalnych kompetencji dotyczących rozwoju produktów i rynku w ramach Grupy ATLAS. Izohan posiada najszerszą ofertę w branży chemii budowlanej i hydroizolacji, proponując setki rozwiązań systemowych wspierających wykonawców na każdym etapie inwestycji

atlas

Oferta

W ofercie firmy znaleźć można m.in. mikrozaprawy uszczelniające, produkty epoksydowe, masy bitumiczne, zaprawy PCC, impregnaty, preparaty do renowacji i odgrzybiania, kleje, piany poliuretanowe, membrany PVC, gonty oraz bitumiczne materiały rolowe.

Izohan to nowoczesna firma gwarantująca powtarzalność procesów oraz najwyższą jakość produktów, czego potwierdzeniem są liczne branżowe nagrody i wyróżnienia.

Produkty Izohan budują otaczający nas świat!